×

خطا

[Joomlashack License Key Manager] Joomlashack Framework not found

VULCAN LIBS

طيف سنج پلاسماي القايي ليزري  LIBS Vulcan

شرکت Hitachi ژاپن ,  با معرفی Vulcan بعنوان سریعترین دستگاه تشخیص و مرتب سازی آلیاژهای فلزی بوسیله طيف سنجي شكست (پلاسماي) القايي ليزري به عنوان يكي از روش هاي آناليز عنصری غيرمخرب با شناسایی خطوط اتمي و يوني، تعيين ساختار ماده را ممكن مي سازد. اين روش در سال هاي اخير به عنوان رقيب اصلي روش هاي سنتي خصوصاً براي آناليز عناصر سبك مطرح شده است و قادر به تحليل فازهای مختلف ماده مي باشد. مهمترين مزيت اين روش بر تکنيکهای دیگر، سرعت بالا، قابلیت سنجش online و عدم نیاز به آماده سازی نمونه است. سرعت این دستگاه تا 10 برابر سریعتر از دستگاه های XRF قابل حمل موجود در بازار است.

مدل mPulse جهت تشخیص و انالیز سریع عناصر سنگینی همانند Ni, Cu, Co, Ti بخصوص در صنایع بازیافتی مورد استفاده قرار میگیرد . این دستگاه قادر به آنالیز و تشخیص در کمتر از یک ثانیه میباشد.

مدل mPulse+  سریعترین دستگاه قابل حمل در بازار میباشد که میتواند آلومینیوم  را طبقه بندی نماید. این دستگاه قادر به تفکیک گریدهای نزدیک به هم مانند  Aluminum 6061 - Aluminum 6063  در کمتر از یک ثانیه میباشد. این دستگاه جهت تفکیک پذیری فوق سریع  بازه وسیعی از آلیاژهای فلزی مانند منیزیم ، آلومینیوم ، فولاد ضد زنگ ، نیکل ، مس ، کبالت ، تیتانیم و آلیاژهای دیگر میباشد.

 

جهت نمایش کلیپ آموزشی نحوه استفاده در سایت آپارات  روی لینک زیر کلیک نمایید

 

جهت دریافت کاتالوگ دستگاه روی دانلود محصول کلیک نمایید.

سازنده: Hitachi
Copyright www.maxx-marketing.net